close
تبلیغات در اینترنت
جملات زیبای انگلیسی

کد آهنگ

0
شیفتگان زبان

.

اطلاعات
آمار کاربران
افراد آنلاین : 1
اعضای آنلاین : 0
تعداد اعضا : 2
--------------------------------------------

--------------------------------------------
آمار مطالب
کل مطالب : 50
--------------------------------------------
آمار بازدید
بازدید امروز : 4 نفر
باردید دیروز : 22 نفر
بازدید کلی : 28,673 نفر
[-به وبلاگ شیفتگان زبان خوش آمدید-]
مترجم آنلاین
مترجم سایت
مطالب تصادفی
نظر سنجی
سایت شیفتگان زبان را در چه حد مناسب میبینید؟


کاربران سایت
لینک های مفید
جستجو
با ما در ارتباط باشید

نظرات خودتونو با ما در میان بذارین

ANGLOMANIAWEB@YAHOO.COM

ANGLOMANIAWEB@GMAIL.COM


لطفا از تمام صفحات دیدن نمایید

انگلیسی را پاس بداریم!

یعنی تو شهرداری ما یه آدم انگلیسی دون ( در حد اول راهنمایی) نبود که بدونه دیکته اول نمی شه FERST ؟!!

شیفتگان زبان

 

این یکی رو باش!!!!!

شیفتگان زبان

 

انگلیسی را پاس بداریم

 

فینگلیش

دسته بندی : جملات زیبا


برچسب ها : انگلیسی را پاس بداریم , انگلیسی , شهرداری , شیفتگان زبان , آنجلومانیا , آنجلومنیا , anglomania , این یکی رو باش ,
پنجشنبه 14 خرداد 1394 | 0:57 | writer: anglomania
شنبه 09 خرداد 1394 | 20:47 | writer: anglomania

این متن رو حتمآ بخونید چون واقعآ ارزش داره

ژرالدین، دخترم!

 اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه ی کوچک من همه­ ی این سپاهیان بی سلاح خفته­ اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.

 

من از تو بس دورم، خیلی دور... اما چشمانم کور باد اگر یک لحظه تصویر تو را از چشم خانه ­ی من دور کنند؛ تصویر تو آنجا روی میز هم هست. تصویر تو اینجا روی قلب من نیز هست، اما تو کجایی؟ آنجا در  پاریس افسونگر بر روی صحنه­ ی پر شکوه  شانزه لیزه می­رقصی؛ این را می­دانم، و چنان است که گویی در این سکوت شبانگاهی آهنگ قدم­هایت را می­شنوم و درین ظلمات زمستانی برق ستارگان چشمانت را می­بینم. شنیده­ ام نقش تو در این نمایش پر نور و پر شکوه نقش آن شاهدخت ایرانی است که اسیر خان تاتار شده. شاهزاده خانم باش و برقص، ستاره باش و بدرخش، اما اگر قهقه­ی تحسین آمیز تماشاگران و عطر مستی آور گل­هایی که برایت فرستاده­اند ، ترا فرصت هشیاری داد، در گوشه­ ای بنشین، نامه­ ام را بخوان و به صدای پدرت گوش فرا دار. من پدر تو هستم، ژرالدین! من چارلی چاپلین هستم! وقتی بچه بودی شب­های دراز به بالینت نشستم و برایت قصه ها گفتم: قصه­ ی زیبای خفته در جنگل، قصه­ ی اژدهای بیدار در صحرا. خواب که به چشمان پیرم می ­آمد، طعنه ­اش می­زدم و می­گفتم: برو! من در رویای دخترم خفته­ ام. رویا می­دیدم ژرالدین، رویا... رویای فردای تو، رویای امروز تو.

 

دختری می­دیدم به روی صحنه، فرشته­ ای می­دیدم به روی آسمان که می­رقصید، و می­شنیدم تماشا گران را که می­گفتند: دختره را می­بینی؟ این دختر همان دلقک پیره! اسمش یادته؟ چارلی!

 

آری، من چارلی هستم. من دلقک پیری بیش نیستم. امروز نوبت توست، برقص! من با آن شلوار گشاد پاره پاره رقصیدم و تو در جامه­ ی حریر شاهزادگان می­رقصی! این رقص­ها و بیشتر از آن صدای کف زدن­های تماشاگران گاه ترا به آسمان­ها خواهد برد، برو! آنجا هم برو، اما گاهی هم روی زمین بیا و زندگی مردمان را تماشا کن! زندگی آن رقاصگان دوره گرد کوچه های تاریک را که با شکم گرسنه و پاهایی که از بینوایی می­لرزد، می­رقصند. من یکی از اینان بودم ژرالدین!

 

 در آن شب­های افسانه ­ای کودکی که تو با لالایی قصه های من به خواب می­رفتی، من باز بیدار می­ماندم، در چهره­ ی تو می­نگریستم، ضربان قلبت را می­شمردم و از خود می­پرسیدم: چارلی! آیا این بچه گربه هرگز تو را خواهد شناخت؟

 

تو مرا نمی­شناسی ژرالدین. در آن شب­های  دور بس قصه ها با تو گفتم، اما قصه­ ی خود را هرگز نگفتم. این هم داستانی شنیدنی است: داستان آن دلقک پیری که در پست ترین محلات لندن آواز می­خواند و می­رقصید و صدقه جمع می­کرد. این داستان من است. من طعم گرسنگی را چشیده­ ام. من درد بی خانمانی را کشیده­ام و از این­ها بیشتر، من رنج حقارت آن دلقک دوره گرد را که اقیانوسی از غرور در دلش موج می­زد، اما سکه ­ی صدقه­ ی رهگذر خود خواهی آن را می­خشکاند، احساس کرده­ ام . با این همه من زنده ­ام و از زندگان پیش از آن که بمیرند، نباید حرفی زد. داستان من به کار تو نمی­ آید، از تو حرف بزنیم! به دنبال نام تو نام من است. چاپلین! با همین نام چهل سال بیشتر مردم روی زمین را خنداندم و بیشتر از آن چه آنان خندیدند، من گریستم.

 

ژرالدین! در دنیایی که تو زندگی می­کنی، تنها رقص و موسیقی نیست. نیمه شب، هنگامی که از سالن پر شکوه تئاتر بیرون می­ آیی، آن تحسین کنندگان ثروتمند را یکسره فراموش کن .اما حال آن راننده تاکسی را که تو را به منزل می­رساند بپرس .حال زنش راهم بپرس... و اگر آبستن بود و پولی برای خریدن لباس بچه­ اش نداشت، چک بکش و پنهانی توی جیب شوهرش بگذار. به نماینده­ ی خودم در بانک پاریس دستور داده ­ام فقط این نوع خرج­های تورا بی چون و چرا قبول کند، اما برای خرج­های دیگرت باید صورت حساب بفرستی. گاه به گاه با اتوبوس، با مترو، شهررا بگرد. مردم را نگاه کن، زنان بیوه و کودکان یتیم را نگاه کن و دست کم روزی یک بار با خود بگو: من هم یکی از آنان هستم! تو یکی از آن­ها هستی دخترم، نه بیشتر!

 

هنر پیش از آن که دو بال دور پرواز به انسان بدهد، اغلب دو پای او را می­شکند. وقتی به آنجا رسیدی که یک لحظه خود را برتر از تماشاگران رقص خویش بدانی، همان لحظه صحنه را ترک کن و با اولین تاکسی خود را به حومه­ ی پاریس برسان. من آنجا را خوب می­شناسم، از قرن­ها پیش آنجا گهواره­ ی بهاری کولیان بوده است. در آنجا رقاصه هایی مثل خودت خواهی دید، زیباتر از تو، چالاک­تر از تو و مغرورتر از تو! آنجا از نور نورافکن­های تئاتر شانزه لیزه خبری نیست. نورافکن کولیان تنها نور ماه است! نگاه کن! خوب نگاه کن! آیا بهتر از تو نمی­رقصند؟ اعتراف کن دخترم! همیشه کسی هست که بهتر از تو باشد؛ و این را بدان که در خانواده­ ی چاپلین هرگز کسی آن قدر گستاخ نبوده است که به یک کالسکه ران یا گدای کنار رود سن ناسزایی بدهد!

 

من خواهم مرد، و تو خواهی زیست. امید من آنست که تو هرگز در فقر زندگی نکنی. همراه این نامه یک چک سفید برایت می­فرستم، هر مبلغی که می­خواهی بنویس و بگیر؛ اما همیشه وقتی دو فرانک خرج می­کنی، با خودت بگو: سومین سکه مال من نیست، این باید مال یک مرد گمنام باشد که امشب به یک فرانک احتیاج دارد. جستجویی لازم نیست، این نیازمندان گمنام را اگر بخواهی همه جا خواهی یافت. اگر از پول و سکه با تو حرف می­زنم، برای آنست که از  نیروی افسون این بچه های شیطان خوب آگاهم. من زمانی دراز در سیرک زیسته ­ام؛ همیشه و هر لحظه به خاطر بندبازانی که از روی ریسمانی بس نازک راه می­روند، نگران بوده­ ام. اما این حقیقت را با تو بگویم دخترم: مردمان بر روی زمین استوار بیش از بندبازان بر روی ریسمان نااستوار سقوط می­کنند. شاید که شبی، درخشش گرانبهاترین الماس این جهان ترا بفریبد، آن شب این الماس ریسمان نااستواری خواهد بود که به حتم از آن سقوط خواهی کرد! آن روز تو بندبازی ناشی خواهی بود و بندبازان ناشی همیشه سقوط می­کنند! دل به زر و زیور نبند، زیرا بزرگ­ترین الماس این جهان آفتاب است و اين الماس بر گردن همه مي درخشد اما اگر روزي دل به آفتاب چهره مردي بستي، با او يک دل باش، به مادرت گفته ام در اين باره برايت نامه اي بنويسد. او عشق را بهتر از من مي شناسد. او براي تعريف يک دلي شايسته تر از من است.

 

کار تو بس دشوار است اين را ميدانم، به روي صحنه جز تکه اي حرير نازک چيزي تن تو را نمي پوشاند ، به خاطر هنر مي توان عريان روي صحنه رفت و پوشيده تر و پاکيزه تر بازگشت، اما هيچ چيز و هيچ کس ديگر در اين دنيا نيست که شايسته آن باشد.

 

برهنگی بیماری عصر ماست!اما تن عریان تو باید مال کسی باشد که روح عریانش را دوست میداری 

من پیرمردم، شاید حرف­های خنده آور می­زنم، اما بد نیست اندیشه­ ی تو در این مورد مال ده سال پیش باشد، مال دوران پوشیدگی! نترس! ده سال ترا پیر نخواهد کرد. به هر حال امیدوارم تو آخرین کسی باشی که تبعه­ ی جزیره­ ی لختی­ها می­شود! می­دانم که پدران و فرزندان همیشه جنگی جاودانی با یک دیگر دارند. با من، با اندیشه های من جنگ کن دخترم؛ من از کودکان مطیع خوشم نمی­آید! با این همه پیش از آن که اشک­های من این نامه را تر کند، می­خواهم یک امید به خودم بدهم؛ امشب شب نوئل است، شب معجزه؛ امیدوارم معجزه­ ای رخ دهد تا تو آن چه من به راستی می­خواستم بگویم را دریافته باشی.

 

چارلی دیگر پیر شده است ژرالدین! دیر یا زود باید به جای آن جامه های نمایش، روزی هم جامه­ ی عزا بپوشی و بر سر مزار من بیایی. حاضر به زحمت تو نیستم، تنها گاهگاهی چهره­ ی خود را در آینه نگاه کن، آنجا مرا نیز خواهی دید! خون من در رگ­های توست. امیدوارم حتی آن زمان که خون در رگ­های من می­خشکد ، چارلی را، پدرت را فراموش نکنی. من فرشته نبودم، اما تا آنجا که در توان من بود تلاش کردم "آدم"  باشم! تو نیز تلاش کن که حقيقتا "آدم" باشي. 

رویت را می­بوسم .

سوييس، دومين ساعت از 8767 ساعت سال 1963

دسته بندی : جملات زیبا


برچسب ها : متن کامل نامه ی تاریخی چارلی چاپلین به دخترش , چارلی چاپلین , چارلی , چاپلین , نامه چارلی به دخترش ,
سه شنبه 05 خرداد 1394 | 15:33 | writer: anglomania

ترجمه انگلیسی وفارسی ایه الکرسی

شیفتگان زبان

ادامه مطلب


ادامه مطلبدسته بندی : جملات زیبا


برچسب ها : ترجمه انگلیسی وفارسی ایه الکرسی , آیه الکرسی , ترجمه فارسی , انگلیسی , ترجمه انگلیسی آیه الکرسی , ترجمه فارسی آیه الکرسی ,
چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394 | 17:2 | writer: anglomania

شیفتگان زبان

 

جملات انگلیسی علاوه بر اینکه گاها برای فرستادن اس ام اس و متن برای دیگران لازم می باشد ولی از طرفی اگر از این جملات قشنگ انگلیسی درست استفاده کنیم میتواند بعنوان یکی از روشهای آموزش زبان انگلیسی نیر محسوب شود. بدین صورت که مثلا اگر میخواهید این جملات انگلیسی زیبا را برای کسی اس ام اس کنید قبل از ارسال اس ام اسانگلیسی چند بار خودتان با دقت جمله انگلیسی و معنی فارسی آن را بخوانید.  تکرار این روش علاوه بر اینکه باعث تقویت قدرت انگلیسی شما میشود همچنین پس از مدتیباعث میشود شما چندین و چند جمله زیبا انگلیسی بلد و از حفظ باشید و گاها استفاده درست آنها در بین دوستان و سایر جمعها باعث تحیر سایر دوستان شما خواهد شد

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

My eyes – miss u
My feel – Love u
My hands – need u
My mind – calls u
My heart – just 4 u
My life – is u
" I LOVE U "
چشمان من تو را کم دارد
احساس من تو را دوست دارد
دستان من به تو نیازمند است
ذهن من تو را می خواند
قلب من فقط برای توست
زندگی من تو هستی
" دوستت دارم


برای دیدن کامل این مطلب به ادامه مطلب مراجعه نمایید


ادامه مطلبدسته بندی : جملات زیبا


برچسب ها : جملات زیبای انگلیسی با ترجمه فارسی , انگلیسی , جمله زیبا انگلیسی به فارسی , جملات زیبا انگلیسی , موضوعات و مسائل در رابطه با زبان انگلیسی , جملات زیبا , جملات عاشقانه , اس ام اس , عاشقانه ها , یادگیری زبان , آموزش زبان , اس ام اس انگلیسی , شیفتگان زبان , انجمن مترجمی زبان , انجمن زبان ایرانیان , سلام مترجم , مرجع آموزش زبان ایرانیان ,
پنجشنبه 17 ارديبهشت 1394 | 18:53 | writer: anglomania

smiling=خندان

soft heart=خوش قلبی

seemly=شایسته

stunning=بسیار خوب

so lovely=بسیار دوست داشتنی

 sonsy=خوشبخت

successful=موفقیت آمیز

اینم هفت سین شیفتگان زبان

 

 

سال نو بر همگی مبارک

دسته بندی : جملات زیبا


برچسب ها : Happy New Year , سال نو مبارک , سال94 , تبریک سال نو , 94 , new year , سال1394 , هرچی دلت میخاد , نوروز , بهار , سال جدید ,
چهارشنبه 27 اسفند 1393 | 22:10 | writer: anglomania

Many people love in selves what they  hate in others.

خیلی از مردم چیزی را در وجود خودشان دوست دارند که از وجود ان در دیگران متنفرند

there is no sorrow worse than remembering happiness in the day of sorrow

هیچ غمی بدتر از بیاد اوردن شادی ها گذشته در روز غم نیست

to the world you are one person but to one person you are love the world

  برای دنیا فقط شما یک نفرید اما برای یک نفر عاشق یک دنیایید

life is the curse....sleep is the remission...death is the cure

زندگی یک نفرین است...خواب یک التیام است...مرگ درمان است

sweet dreams never come true that is why they are sweet

رویاهای شیرین هرگز حقیقت نمیابند به همین خاطر شیرینند

motivation is what get to started habit is what keeps going

انگیزه برای شروع است وعادت برای ادامه

 

ویلیام شکسپیر

دسته بندی : جملات زیبا


برچسب ها : جملات زیبا از ویلیام شکسپیر , جملات زیبا , ویلیام شکسپیر , جملات عاشقانه , اس ام اس , sms ,
پنجشنبه 21 اسفند 1393 | 10:48 | writer: parisa

three sentences for getting success:

1.know more than other

2.work more than other

3.Expect less than other

دسته بندی : موضوعات مربوط به انگلیسی جملات زیبا


برچسب ها : راه بدست آوردن موفقیت , موفقیت , sms , جملات زیبا , اس ام اس انگلیسی ,
پنجشنبه 21 اسفند 1393 | 10:14 | writer: parisa

 بهترین لحظات زندگی از نگاه چارلی چاپلین در ادامه مطلب


ادامه مطلبدسته بندی : جملات زیبا


برچسب ها : بهترین لحظات زندگی از نگاه چارلی چاپلین , جملات زیبا از چارلی چاپلین , چارلی چاپلین , چارلی , چاپلین , جملات زیبا , اس ام اس انگلیسی , sms ,
دوشنبه 18 اسفند 1393 | 19:14 | writer: anglomania

Beauty is not about having the fairest skin or prettiest face

it's about having the purest heart

دسته بندی : جملات زیبا


برچسب ها : beauty , زیبایی , جملات انگلیسی , جملات زیبا , انگلیسی , یادگیری انگلیسی , دانشجویان انگلیسی , sms , اس ام اس خارجی ,
یکشنبه 17 اسفند 1393 | 22:4 | writer: parisa

worring doesn`t take away tomorrow`s troubles

it takes away today`s peace

 

دسته بندی : یادگیری لغات انگلیسی جملات زیبا


برچسب ها : worring , جملات زیبا , جملات انگلیسی , انگلیسی , انگلیس ,
شنبه 16 اسفند 1393 | 21:42 | writer: parisa
.: suported By دنیای زبان :.

درباره وبلاگ

Dear visitors: welcome to your weblog. It is special for English students and those interested in English learning and teaching. Your comments and ideas are welcomed Yours faithfully anglomania بازدید کنندگان عزیز: به وبلاگ خودتون خوش اومدید.این وبلاگ ویژه ی دانشجویان زبان انگلیسی و علاقه مندان به یادگیری و تدریس زبان انگلیسی می باشد .از نظرات و ایده های شما استقبال می کنیم. ارادتمند شما میثم شیرزادی
پيوندهاي روزانه
امکانات